top of page

> Ana Sayfa  > Koşu Bandı Yağı

Koşu Bandı Yağı 

Tüm Markalarda güvenle kullanabileceğiniz ithal ve yüksek kalitede Koşu Bandı yağları.

Koşu Bandı Arızaları % 80 Yağsızlıktan veya yanlış yağların kullanılmasından oluşmakadır. 

Sprey Ürünlere göre 3 Kat Etkili yağlama sağlar ! " Koşu Bandınızı yağlayın Ömrünü uzatın "

Daha fazla Koşu bandı için daha büyük boy alarak daha az ödeyin !..

TÜRKİYENİN HER NOKTASINA ÜCRETSİZ KARGO !

%15

 Avantajlı

Ambalaj

Koşu bandı Bakımı önemi

%25

 Avantajlı

Ambalaj

 

Koşu Bandı Yağlama Bakımının Önemi

Koşu bandınızı yağlamanız,sürtünmeyi azaltacağından Elektronik ve Mekanik düzenek için çok önemlidir.Koşu Bandını düzenli olarak yağlamanız arızları önleyecektir.

Koşu Bandı arızaları genelde yağlamanın yapılmamasından veya farklı amaçlar için üretilmiş yağların kullanılmasından kaynaklandığını biliyor muydunuz?

Koşu bandınızdan tam performans almak için özel bir alaşım olan likit yağ bakımını ihmal etmeyiniz.

 

Koşu Bandı Nasıl ve Ne zaman yağlanmalı ?

Koşu bandı stop konumundayken Koşu Bandının Lastik/palet kısmın yukarıya doğru esnetilerek,zemine yaklaşık 50 cm boyunca ince bir şerit halinde kesik kesik sıkılmas(suretiyle yapılır.Aynı işlem diğer taraftan tekrarlanarak bakım sonlandırılır.Yağlama bakımı bitiminde cihazı çalıştırıp üzerinde 1 dakika yürüyerek yağın yayılmasını sağlayın.Bakımı 15 kullanım saatinde bir tekrarlayınız.

 

Neden Likit Yağ Kullanılmalı ?   

Sprey olarak üretilen yağların dışarı püskürmesi için yağa inceltici madde katılmaktadır.Buda yağın etkileşim süresini kısaltmaktadır.Sprey ürünlerin içindeki  saf yağ oranı oldukça azdır.Oysaki likit yağ koyu ve katkısızdır tam ve uzun süreli bir yağlama sağlar.Sprey ürünler uygulama esnasında içindeki kimyasalların solunmasına da sebebiyet verebilir.Likit yağda ise böyle bir tehlike yoktur.Ayrıca Sprey ürünler uygulama esnasında etrafa (Mekan zeminine ve koşu bandı yan çitalarına) yayılma riski taşımakta olup düşmelere sebibiyet verebilmektedir. Likit yağ  sağlıklı ,güvenli ve ekonomiktir.

 

Yılda 1 Defa Kontrol

Aktif olarak kullandığınız koşu bandınızı yılda bir kez servise kontrol ettirmeniz sizin menfaatinize olacaktır.Servis tarafından yapılacak check-up ve gerekli ayarlar ,cihazınızdan daha uzun ve sorunsuz faydalanmanızı sağlayacaktır.

koşu bandı nasıl yağlanır ?
Neden Likit Yağ
Koşu Bandı Nasıl yağlanır
koşu_bandı-removebg-preview.png

Arızalı Koşu Bandınızı Satın Alabiliriz.
Teklif almak için Lütfen Formu doldurun.

para-removebg-preview.png
bottom of page