top of page
Kondisyon Servis Yedek Parça.jpeg

Hakkımızda

20 Yıldır Spor Aletlerinizin Yanındayız!

Yaklaşık 20 yıldır spor aletleri, özellikle de koşu bandı paleti,koşu bandı zemin tahtası,spor aletleri kayışları ve çelik halatları satarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Koşu bandınızın ömrünü uzatmak ve performansını korumak için ihtiyacınız olan yedek parçaları kapsamlı web sitemiz üzerinden kolayca temin edebilirsiniz.

Satışını yaptığımız yedek parçanın montajı için web sitemizde anlatımlı videolar ve detaylı tarifler bulabilirsiniz. Böylece, teknik bilgiye sahip olmasanız bile yedek parçaları kolayca kendiniz değiştirebilirsiniz.

Şimdilik sadece koşu bandı ve spor aletleri'nin aşınma (sürtünme) parçalarının satışını yapmaktayız .Elektronik kartlar,ekranlar,sensörler maalesef stoklarımızda yoktur.Ancak yakın bir zamanda kapsamlı bir şekilde ilave edeceğiz.

Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelir. Bu nedenle, güvenilir ve hızlı kargo hizmeti, geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlar sunarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi ilke edindik.

Koşu bandınızla ilgili herhangi bir sorunuz veya ihtiyacınız olursa, uzman ekibimiz her zaman size yardımcı olmaya hazırdır.

Koşu bandınızın yedek parça ihtiyacı için tek adresiniz:

www.kondisyonservis.com 

20 Yıldır Koşu Bandınızın Yanındayız!

whatsapp
bottom of page